تاریخچه اردلند

اردلند، نتیجه خلاقیت و نوآوری در کسب و کاری است که چند سالیست در کشور رونق گرفته است. امروزه استفاده و خرید از سایت های اینترنتی بسیار عادی و از عادت های روزمره مردم محسوب می شود. اما ما در پلتفرم "اردلند" با استفاده از ظرفیت شبکه های اجتماعی در تیم فروش آنلاین امکان خریدهای گروهی را به منظور ارائه تخفیف های بیشتر فراهم آورده ایم.
اردلند نتیجه زحمات یک تیم از بانوان تحصیل کرده ایرانی است که ثابت کرده اند؛ خواستن توانستن است. ایده ی شکل گیری اردلند در اوایل سال ۱۳۹۵ شکل گرفت و در مرداد ماه سال ۱۳۹۸ بسترهای اجرایی شدن این ایده فراهم و آغاز گردید. اردلند بستری برای تجارت، آشنایی و فعالیت اقشار مختلف مردم در حوزه کسب و کارهای آنلاین است و تلاش شده است با اولویت فروش کالاهای ایرانی، نقشی در برندینگ محصولات "ساخت ایران" نیز داشته باشیم.
اولویت اردلند در فروش محصولات داخلی، محدودیتی در عرضه کالاهای وارداتی نبوده و سعی شده است طیف قابل توجهی از نیازهای مردم با سطوح درآمدی مختلف در سبد محصولات سایت قرار گیرد. در اردلند نیازهای مردم با تخفیف به فروش خواهد رسید و استفاده از ظرفیت های شبکه های اجتماعی، امکان خرید گروهی و استفاده از تخفیف های بیشتر نیز فراهم می شود. شما می توانید ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید و با ما در ارتباط باشید.

هدف اردلند

"اردلند سرزمین سفارشات شماست."

در اردلند هر آنچه شما برای یک زندگی آسان لازم دارید کاملا در دسترس شماست و می توانید به سهولت و توأم با آرامش خاطر آن را به دست آورید. علاوه بر آن شما از کالاها و خدمات ارزان تر به صورت مستمر استفاده خواهید نمود. در اردلند همیشه، با هر خرید، از دو مرحله تخفیف برخوردار خواهید شد. هدف اردلند آسایش مشتری، و خرید ارزان تر که از اساسی ترین اصول تکریم کاربران می باشد؛ است.

pic
pic

مزایای اردلند

اردلند؛ سرزمین سفارشات شماست. در اردلند می توانید با هم مشورت کنید و با هم خرید کنید. در اردلند می توانید همه چیز را خرید کنید و از نظرات دیگران درباره کالا و خدماتی که دیگران استفاده کرده اند، مطلع شوید. اردلند یک وب سایت فروش آنلاین است که همواره تخفیف خواهد داشت و کاربران در ۲ مرحله تخفیف دریافت خواهند کرد.
۱) تخفیف اردلند: تخفیفی است که همواره برقرار است و شامل کلیه کالاها و خدمات سایت می شود.

۲) تخفیف گروهی: تخفيفى است كه پس از رسيدن خريدها به تعدادى كه براى هر كالا يا خدمت به تفكيك در وب سايت تعيين شده است؛ اعمال مى گردد.
از دیگر مزیت هایی که در سایت اردلند، پیش بینی شده است، امکان استفاده از کیف پول الکترونیکی (اردلندکارت) خواهد بود.
اردلند در نظر دارد پس از اینکه تعداد خریداران کالاها و خدمات به مقدار مشخصی از تعداد خرید برسد، تفاوت بین تخفیف اردلند و تخفیف گروهی را محاسبه و مجددا مبالغی به حساب اردلند کارت واریز نماید. از اردلند کارت می توانید برای نقد کردن و همچنین خرید از سایر کالاها و خدمات استفاده کنید. برای مانده اردلند کارت شما امتیازهای زیادی در نظر گرفته می شود.

در اردلند، شما می توانید کالا و خدمات مورد نظر را برای دوستان خود در شبکه های اجتماعی منتشر کنید. در صورتی که دوستان شما از طریق لینک ارسالی وارد سایت شده و خرید نمایند، هم برای شما و هم برای دوستانتان امتیاز محاسبه می شود و از این امتیازات برای استفاده در سایر خدمات سایت بهره مند خواهید شد.