محصولات و خدماتی که شامل تخفیف گروهی شدند

pic

اردلند یک سایت سراسر تخفیف است برای رفاه حال کاربران به طور کلی قیمت گزاری در سایت اردلند به سه دسته تقسیم می شود: ارزش واقعی یک کالا، تخفیف اردلندی و تخفیف گروهی اردلند که امتیازی ویژه از سایت اردلند به کاربران خود می باشد. در ادامه دسته بندی قیمت ها در اردلند را به صورت مشروح خواهید دید:

ارزش واقعی خدمات:

قیمت در این مرحله قیمت واقعی یک محصول و قبل از اردلندی شدن است. این بدین معناست که شما در بازار آزاد و خارج از فروشگاه اردلند قیمت هایی را خواهید دید که در سایت اردلند اولین قیمت درج شده در کنار هر محصول خواهد بود.

 

 

 

تخفیف اردلند:

تخفیف اردلند خصیصه اصلی اردلند است. تخفیفی عمومی که مشمول تمام خدمات و کالاهای اردلندی است. این تخفیف 10 درصد از ارزش واقعی خدمات و کالاها کم نموده و در اختیار کاربران و خریداران اردلندی قرار می دهد. هر کاربر با خرید خود به راحتی می تواند از این تخفیف استفاده نماید.

 

 

 

تخفیف گروهی:

اردلند علاوه بر تخفیف اولیه برای هر خدمات و محصولات ارائه شده در سایت خود، تخفیف ویژه دیگری جهت رفاه حال کاربران خود در نظر گرفته است که از آن به عنوان تخفیف گروهی یاد می شود.

تخفیف گروهی برای هر کالا یا خدمات زمانی اعمال می گردد که کالای مورد نظر حد نصاب فروش مورد نظر خود را داشته باشد تا پس از آن تخفیف اولیه اردلند تبدیل به تخفیف گروهی شود و مبلغ تفاوت بین تخفیف اردلند و تخفیف گروهی به حساب اردلند کارت کاربر واریز می شود.

به طور مثال یک پیراهن مردانه با 10 درصد تخفیف به قیمت تخفیف اردلند 120 هزار تومان به کاربر ارائه می شود. شرط لازم برای آغاز تخفیف گروهی این است که خریداران این پیراهن مردانه به 18 نفر برسد. پس از آن، خرید وارد مرحله دوم تخفیفات با عنوان تخفیف گروهی خواهد شد. در این مرحله هر فرد خواهد توانست این پیراهن را با 15 درصد تخفیف با پرداخت 113 هزار تومان خریداری نماید. پس از قرار گرفتن کالا در مرحله تخفیف گروهی، تفاوت قیمت خرید تخفیف اولیه و تخفیف گروهی به کیف پول اردلندی کاربران خرید کننده این محصول در مرحله اول، واریز خواهد شد.

 

اشتراک گذاری:

و نهایتا شما کاربر گرامی میتونی با به اشتراک گذاشتن کالایی که انتخاب نموده ای، برای دیگران، هم به خودت سود برسونی هم به اونها. 

 

تخفیف گروهی محصولات

مشاهده همه

تخفیف گروهی خدمات

مشاهده همه