قوانین و مقررات اردلند

کاربر گرامی به منظور بهره ­وری حداکثری از خدمات ارائه شده توسط اردلند به شما؛ لطفاً موارد زیر را به دقت ملاحظه فرمایید.

قوانین عمومی:

تمامی اصول و اقدامات اردلند منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده است. بنابراین متعاقب این امر کاربر نیز مکلف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

بدیهی است در صورتی که در قوانین مذکور، رویه­ ها و سرویس های اردلند تغییراتی اعمال گردد؛ در همین صفحه منتشر و به روز­رسانی می­ گردد. و شما کاربر محترم قبول می­ فرمایید که استفاده مستمر شما از سایت اردلند به منزله پذیرش هرگونه تغییرات است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی اطلاق می ­شود که پس از ثبت اطلاعات کاربری خود در فرم ثبت­ نام و عضویت در اردلند، اقدام به ثبت سفارش و یا هرگونه استفاده مقتضی از خدمات اردلند می­ نماید.

مضاف بر آن مطابق قانون تجارت الکترونیکی نیز مشتری یا مصرف کننده عبارت است از هر شخصی که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه­ ای اقدام می­ کند.

تعریف فروشنده:

محصولات بارگذاری شده در وب­سایت یا توسط اردلند از شرکت ­های معتبر و وارد­کنند­گان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می ­شود و یا برخی فروشندگان از طریق همکاری با اردلند؛ محصولات یا خدمات خود را به واسطه سایت اردلند به صورت آنلاین به فروش می ­رسانند.

در اینجا منظور از فروشنده، دسته دوم است و فروشنده شخص حقیقی و یا حقوقی است که محصولات و یا خدمات خود را در وب ­سایت اردلند عرضه کرده و به فروش می ­رساند.

بدیهی است اعتبار فروشنده ­ها توسط اردلند ارزیابی و مدارک مورد نیاز نیز از ایشان اخذ می­ گردد.

رعایت حریم شخصی:

اردلند ضمن احترام به اطلاعات خصوصی و محرمانه اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می­ کنند؛ متعهد می­ گردد با بهره ­گیری از تکنولوژی­ های روز دنیا از حریم شخصی شما محافظت و دفاع نماید.

ثبت پردازش و ارسال سفارش:

اردلند به عنوان یک فروشگاه آنلاین به مشتریان خود امکان ثبت سفارش در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز را می ­دهد. قابل ذکر است روز کاری از شنبه تا پنج­شنبه، به استثناء تعطیلات رسمی مندرج در تقویم رسمی کشور ایران است. بدیهی است سفارش­ های ثبت شده در طول روز­های کاری و در اولین روز پس از تعطیلات پردازش می­ گردد.

ضوابط و مسئولیت­ های مربوط به فروش محصولات آرایشی و بهداشتی:

- اطلاعات هر محصول آرایشی و بهداشتی مندرج در وب­ سایت اردلند؛ صرفاً به منظور اطلاع ­رسانی بوده و جنبه­ ی مشاوره تخصصی ندارد. بدیهی است خریدار می­ بایست پیش از استفاده از مواد آرایشی و بهداشتی نسبت به کسب اطلاعات حرفه ­ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوطه اقدام نماید. لازم به ذکر است نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب­ سایت درج نموده ­اند؛ تجربه و یا اطلاعات شخصی ایشان است و امر مذکور برای نامبردگان و اردلند هیچ مسئولیتی ایجاد نمی­ کند. هم­چنین مسئولیت صحت و سقم اطلاعات مندرج روی بسته­ بندی کالا بر عهده شرکت تولید کننده است و از این جهت مسئولیتی متوجه اردلند نمی­ باشد.

- در صورت عدم آگاهی و عدم توانایی مشتری در استفاده صحیح از محصولات آرایشی و بهداشتی و ایجاد خسارت به خود یا محصول؛ تمامی مسئولیت ­های آن بر عهده مشتری بوده و اردلند در این خصوص هیچ تعهدی نخواهد داشت.

- اردلند نسبت به عوارض جسمی و بیماری­ های ناشی از استفاده محصولات آرایشی و بهداشتی (اعم از حساسیت ­های پوستی، جراحات و ...) مسئولیت و پاسخ­ گویی ندارد. و پیگیری ­های لازم می­ بایست توسط مشتری و از طریق شرکت ­های مربوط (نمایندگی­ ها و تأمین کنندگان رسمی کالا) انجام شود.